Występując w Dzień Dobry TVN, Tomasz Komenda powiedział prowadzącym jak w ciągu zaledwie kilku miesięcy wykorzystał potencjał gotówki, którą otrzymał od państwa w ramach odszkodowania za niesłusznie odbyty wyrok. Kluczem do jego olbrzymiego sukcesu była zautomatyzowana platforma transakcyjna. Zamysł był prosty: dać przeciętnemu Kowalskiemu bez żadnego doświadczenia zarobić jak najwięcej pieniędzy w krótkim czasie na otwieraniu transakcji giełdowych z pomocą analityka.

Tomek wyjaśnił: “Nigdy bym się nie spodziewał, że moje życie tak może się potoczyć. Zdaje się, jakby wszystkie złe karty zaczęły się odwracać. Czuję dług wobec społeczeństwa za wsparcie, które otrzymałem, dlatego dzielę się częścią sukcesu, który udało mi się odnieść. Chcę, żeby osoby będące w nienajlepszej sytuacji życiowej o tym wiedziały." Wcześniej praktycznie całe swoje życie spędziłem za kratkami, wychodząc na wolność nie miałem pojęcia o możliwościach, które daje nam internet, jednak niedługo zajęło mi nauczenie się wszystkiego od podstaw! Teraz jestem na lepszym poziomie życia, niż mogłem sobie wymarzyć i nie muszę martwić się o nic więcej. 18 lat życia nic mi już nie zwróci, ale wiem, że kolejne spędzę w sposób jaki tylko chcę.”

Po wpłaceniu przez użytkownika depozytu początkowego (w kwocie 450 dolarów lub większej) może on łatwo i szybko rozpocząć działania na platformie. Twój prywatny analityk i ekspert na bieżąco mówią Ci jakie transakcje otwierać!

Aby zademonstrować możliwości platformy, Tomek poprosił prowadzącą o wpłatę minimalnego depozytu w kwocie 450 USD (dolarów) na żywo w programie.

Paulina była zaskoczona po zarobieniu swoich pierwszych pieniędzy za pomocą platformy

Po wpłaceniu depozytu początkowego, Paulina rozpoczęła handlowanie bitcoinem kupując go za kwoty niskie, a sprzedając za wysokie. W ciągu 3 minut kwota jej funduszy wzrosła do 483,18 USD, co daje 233,18 USD zysku.

Paulina i Damian po zobaczeniu zysków Tomka zapragnęli dowiedzieć się więcej

Każdy w programie, łącznie z pracownikami produkcji, był zdziwiony jak łatwo w ten sposób można zarobić pieniądze. Platforma jest niezwykle przyjazna użytkownikowi i umożliwia generowanie zysków na wiele sposobów ze względu na wahania wartości giełdy

Zanim Tomek otrzymał szansę aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, Paulina wtrąciła się i z uśmiechem na twarzy stwierdziła: „Po zaledwie 8 minutach zarobiłam już 398,42 dolarów, to naprawdę niesamowite”..


Wypróbuj Platformę już teraz!

Zdecydowaliśmy się wypróbować Platformę, aby zobaczyć czy zarabianie pieniędzy poprzez korzystanie z platformy jest naprawdę możliwe.

Oto wniosek:szybko odkryliśmy, że platforma pobiera prowizję w kwocie wynoszącej 1% od wypłaty którą zlecisz. Aby rozpocząć działanie na platformie, należy wpłacić depozyt w minimalnej kwocie 450 USD. Kwota ta jest początkową inwestycją użytkownika i będzie przeznaczona na zakup akcji przez oprogramowanie transakcyjne.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się że Platforma zarabia pieniądze kupując waluty, kiedy ich cena ma tendencję wzrostową ORAZ sprzedając je, kiedy ich cena ma tendencję zniżkową. Działanie takie jest znane jako krótka sprzedaż. Platforma umożliwia dokonywanie takiej sprzedaży z łatwością.

MOJE WYNIKI PO 7 DNIACH Z Platformą: Zdecydowałem się założyć konto na stronie Platformy, wpłaciłem początkowy depozyt w kwocie 450 dolarów i aktywowałem konto.

W trakcie programu śniadaniowego Paulina zarobiła 233,18 USD w ciągu 3 minut. Mnie zajęło to troszkę dłużej. Platforma potrzebowała 10 godzin, aby wygenerować zysk w kwocie 192,19 USD. Nadal jest to imponujący wynik! Nigdy wcześniej nie kupiłem bitcoina i nigdy w swoim życiu niczym nie handlowałem. A jednak udało mi się zarobić na tym pieniądze.

Każdego dnia poświęcałem około 5 minut aby sprawdzić wyniki i otworzyć transakcję o których powiedział mi ekspert. Po 5 dniach zysk wynosił już 630 USD. To oznacza wzrost mojego kapitału początkowego o 252%. Zacząłem naprawdę wierzyć w tę platformę.

Po 7 dniach moje fundusze wynosiły już 1930 USD. W tym momencie w moim umyśle zaczęło pojawiać się mnóstwo pomysłów na to, jak mógłbym wydać te pieniądze. To więcej niż zarobiłem w pracy przez cały tydzień, a na sprawdzanie platformy poświęciłem mniej niż 30 minut.

Zdecydowałem się na pozostawienie mojego konta aktywnym przez łącznie 15 dni, ponieważ chciałem zobaczyć ile można w tym czasie zarobić. Ostatecznie na moim koncie widniała kwota 7380,10 USD. Miałem jednak na koncie także nieudaną transakcję na kwotę 79,51 USD. Przejrzałem zatem historię kupna i sprzedaży bitcoina i odkryłem, że nie każda transakcja była dla mnie zyskowna. Na niektórych traciłem pieniądze.

Ta platforma to nie magia, jednak 70% moich transakcji przyniosło mi zyski. Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 450 USD byłem w stanie zarobić 7300,59 USD netto. Zajęło mi to mniej niż 30 minut tygodniowo. Nie miałem do tego żadnego doświadczenia technicznego czy inwestycyjnego.

Podsumowując, na korzystaniu z Platformy zarobiłem 7300,59 USD. Zdecydowałem się przeznaczyć te pieniądze na wakacje za granicą. Kiedy wrócę zdecydowanie wpłacę pozostałe po wakacjach pieniądze na konto Platformy. Może nawet rzucę pracę!

Uwaga: wypłacone pieniądze pojawiły się na moim koncie bankowym po 48 godzinach.


Wypróbuj Platformę

Właśnie teraz Platforma umożliwia naszym czytelnikom wypróbowanie platformy. Warunkiem jest wpłacenie depozytu w minimalnej kwocie 450 USD. Kwotę tą można wypłacić w dowolnym momencie.

Biorąc pod uwagę ogromny wzrost popularności platformy handlowej minimalna kwota depozytu początkowego może wzrosnąć!

Dlatego też istotne jest aby zarejestrować się na stronie Platformy jak najszybciej, ponieważ nie wiemy przez jaki czas będą jeszcze wolne miejsca.

Możesz zasilić konto za pośrednictwem karty kredytowej lub transferu bankowego.

Aby rozpocząć, należy wykonać trzy poniższe kroki:

Uwaga: Zyski lub depozyt początkowy można wypłacić w DOWOLNYM momencie korzystając z przycisku „Wypłać” znajdującego się na platformie

Krok 1: Załóż darmowe konto na platformie (ważne jest, aby podać aktualny numer telefonu, nasz ekspert się z Tobą skontaktuje)


Krok 2: Wpłać depozyt w kwocie minimalnej 450 USD lub poczekaj na telefon od eksperta i razem z nim dokonaj transakcji


Krok 3: Wypłacaj pieniądze (lub potraktuj je jako dalszą inwestycję, aby wygenerować więcej zysków!)

Kluczowa jest rozmowa z konstulantem który zadzwoni do Ciebie po założeniu konta oraz pokieruje twoje działania, wyjaśniając wszystko krok po kroku!

Wypróbuj Platformę już teraz

Powiązane linki:
Oficjalna strona Platformy